top of page
perio klinik_ jipeg.jpg

Ece Keklikoğlu

Dental Asistan

Ekiple Tanışın

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

20210205-_MG_2768.jpg

Nil Yakar

Ankara doğumlu olan Nil Yakar. Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2013 yılında mezun olduktan sonra Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Sınavı'nda (DUS) 28. olarak girdiği Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji Uzmanlık programını 2017 yılında bitirmiştir.

 

İmplant çevresi hastalık biyo-belirteçleri’ni incelediği çalışmasını 2018 yılında Amsterdam’da gerçekleştirilen EuroPerio kongresinde sunmuştur.

 

2019 yılında Ege Üniversitesi Periodontoloji Bölümü’nde gerçekleştirilen “Menopoz Sonrası Kadınlarda Diş Eti Sağlığı” konulu projede yer almış ve araştırmanın laboratuvar çalışmalarını Stockholm’de Karolinska Enstitüsü’nde gerçekleştirmiştir.
2020-2023 yılları arasında PerioKlinik'te hizmet verdikten sonra bilimsel çalışmalarına Forsyth Institute Boston'da devam etmektedir.

 

Nil Yakar’ın uluslararası SCI indeksli dergilerde yayınlanan akademik çalışmaları bulunmaktadır.

Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı

AMG_2862_edited_edited.jpg

Birtan Tolga Yılmaz

2009 yılında İzmir Bornova Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra, 2015 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Aynı yıl girdiği Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı'nda (DUS) 66. olarak kazandığı Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda eğitimini 2019 yılında Uzman Diş Hekimi olarak tamamlamıştır.  
2018 yılında Türk Onkoloji Derneği Tarafından yılın kanser araştırması ödülüne layık görülen çalışma ekibinde bulunmuştur. 


2019 yılında İsviçre Bern Üniversitesinde düzenlenen: 3. Uluslararası Periodontal ve İmplant Diş Hekimliğinde Rejenerasyon ve Estetik Sempozyumu'nda tez çalışması olan “Investigation of the Effects of Low Level Laser Therapy in Bone Regeneration at Rabbit Cranial Defects”  ile birincilik ödülü almıştır.
2020-2023 yılları arasında Perio Klinikt'te hizmet vermiştir.

bottom of page